K.Met AS Virtsu
Fotod

Esilehele
Ajalugu
Virtsu Harrastusmuuseum
Virtsu Arenguselts
Virtsu Kool
Fotod
Sadam
Tuletorn
Laelatu - Puhtu
Tekstid
Kaardid
Viited / Allikad
 Sisukaart

 Fotode kasutamine
 ainult autori loal
 ja viitega allikale.
 webmaster
 virtsu@virtsu.ee
 
8. november 2008
Ilupäev Virtsu seltsimajas
Fotod ja tekst Elen Sarapik

Ilupäeva Virtsu seltsimajas külastas paarkümmend iluhuvilist. Toimus GNLD tooteesitlus ja iluprotsetuure tegi SalongPlus Haapsalust.

GNLD spetsialistid tutvustasid firmat, näopuhastustooteid ja peatusid pikemalt naistele väga huvipakkuval teemal - kehakaalu kontrollimine. Kohaletulnud said maitsta vastavaid kokteile. Samuti sai üks õnnelik osa näopuhastuse etappidest.

Tund aega hiljem said naised end usaldada juuksuri ja kosmeetiku hoolde. Tehti lõikusi, soenguid, eriti popp oli efektsalkude paigaldamine. Samuti sai osta juuksehooldustooteid ja kõigi ostjate vahel loositi välja üllatuskink. Kahjuks ei saanud kohale tulla maniküürija, seega jäid küüned kaunistamata.

Paljud kasutasid võimalust, et õhtul kena meigiga peole minna. Kes ei hoolinud glamuursest särast, sai õhtupoolikul nautida lõõgastavat masaazhi.

Tagasiside on olnud väga positiivne. Tundub, et sellisest üritusest tuntakse meie vallas puudust. Ürituse korraldajal on tekkinud juba uued ideed järgmise Ilupäeva jaoks. Selline elevust tekitav ja samas lõõgastav üritus võiks Virtsus toimuda regulaarselt. Vahet pole, kas elukoht on maal või linnas - ilusa ja hoolitsetuna tahab ennast tunda igaüks.

Rohkem pilte ilupäevast näeb siit: album.ee


 

Tagasi
 
 
 
[ Esileht ] [ Ajalugu ] [ Muuseum ] [ Arenguselts ] [ Kool ] [ Fotod ]
[ Sadam ] [ Tuletorn ] [ Laelatu - Puhtu ] [ Tekstid ] [ Kaardid ] [ Viited/Allikad ]