Sisukaart

Fotode kasutamine ainult autori loal ja viitega allikale.

Veebimeister
webmaster@virtsu.ee

Uuendatud
5.06.2024

Heakorrakonkursi “Kaunis Virtsu 2022” võit läks Metsa tänavale

Maris Raudsepp ja Raul Targamaa

10. juuli 2022

Virtsu Arenguselts korraldab juba aastast 2012 heakorrakonkurssi “Kaunis Virtsu” ja tunnustab sellega kõige kaunimat majapidamist Virtsu alevikus. Külastuse ajal hinnatakse vaadet tänavalt, üldist heakorda, haljastust, stiilsust ja looduslike elementide ärakasutamist koduaia kujundamisel. Lisaks uhkele tiitlile saab võitja Virtsu sümboolikaga metalltahvli.

Tänavu kuulusid hindamiskomisjoni Raul Targamaa, Hille Volberg, Aino Alasi, Ivi Arder ja Sälli Vendel. Külastati mitmeid koduaedu Metsa tänaval, Uisu tänaval, Majaka tänaval ja Mere puiesteel.

Konkursi võitjaks kuulutati Olev Kaasi ja Girta Päärsoni kodu aadressil Metsa tänav 29.

Metsa tänava koduaed oli kujundatud maitsekalt ilma ülepakkumiseta ja tagasihoidlikult. Väga ilusasti oli ära kasutatud vana mõisaaegne kiviaed, millest kujundatud maitsekas kiviktaimla. Kogu aia kujundamisel oli silmas peetud, et haljastus ja istandused oleksid seotud pere igapäevaeluga ja mitte eesmärgiks omaette. Kõik see kokku viiski selleni, et komisjoni arvates vastas Olevi ja Girta kodu sel aastal kõige paremini hindamiskriteeriumitele.

Auhinna, Virtsu sümboolikaga metalltahvli andsid Virtsu Merepäeval pidulikult üle seltsi liikmed Raul Targamaa ja Jüri Mõniste.

Fotod: Maris Raudsepp

Tagasi artiklite lehele