Sisukaart

Fotode kasutamine ainult autori loal ja viitega allikale.

Veebimeister
webmaster@virtsu.ee

Uuendatud
10.05.2024

Maaraamatukoguhoidja 2002

20. november 2002 ERÜ koduleht

I rida vasakult: Tia Võru, Helena Siiroja, Lembe Allik, Tiiu Pihla, Tiia Lepik, Hille Väljaotsa. II rida: Sirje Bärg, Tiina Kull, Anne Pilipenko, Silvi Rand. Puuduvad: Karin Evik, Ilma Jensen, Ene Markov, Leida Pielberg, Palmi Vaba.
Foto Lea Pihlak

LÄÄNEMAA

Läänemaa maaraamatukoguhoidjad valisid häälteenamusega endi seast maakonna parimaks Virtsu raamatukogu juhataja Tiia Lepiku.

Tiia on:

  • (teist eriala omava inimesena) teinud tööle asudes koheselt ära raamatukoguhoidja kutseeksami
  • ülestöötanud Virtsu raamatukogu sealse rahva jaoks – andnud talle näo, sisu ja vormi
  • piisavalt suure töökoormuse juures (üle 350 lugeja) suutnud oma vaiksel ja tagasihoidlikul moel teenida ära lugejate usalduse ja tunnustuse
  • just tänavu alustanud tihedamat koostööd kohaliku kooliga – raamatutunnid, muud üritused (raamatukogu ja kool asuvad ühes ja samas hoones!)
  • esitanud koos vallavalitsusega raamatukogu sisustuse ostmiseks rahataotlusi nii kultuuriministeeriumile kui kultuurkapitalile (ja seda ka saanud!)

Kohalik vallavalitsus, kes korraldas Virtsu Raamatukogule praeguse juhataja leidmiseks konkursi ja valis kümne kandidaadi seast välja just Tiia Lepiku, tõdeb täna valiku õigsust. Sama meelt on ka Lääne Maakonna Keskraamatukogu.

Tagasi artiklite lehele