Sisukaart

Fotode kasutamine ainult autori loal ja viitega allikale.

Veebimeister
webmaster@virtsu.ee

Uuendatud
16.04.2024

Teeme Ära talgunädal Virtsus

Maris Raudsepp, Virtsu Arenguselts

17. mai 2023

Virtsu Kooli vanema kooliastme poisid meisterdasid lillekaste, et nooremad õpilased saaksid seemneid külvata ja lilli istutada. Istutasime väiksematesse kastidesse võõrasemasid ja suurte poiste valmistatud kasti külvasime niidutaimede seemned. Lillekastid jäävad kaunistama kooli sisehoovi.

Virtsu Arenguselts korraldas traditsioonilise mõisatalli talgupäeva, seekord küll väikeses ringis. Koristasime ja planeerisime talli eest, et saaks korralikult muru niita. Suure tamme ümbruse tegime korda, sinna on plaanis üks korralik ringpink paigaldada, et oleks hea ilusat hoonet vaadelda ja jalga puhata linnulaulu saatel. Tehnikaga aitasid Udo ja Tiit, talgusuppi keetis Elvira.

Fotod: Jüri Mõniste

Hiljuti loodud Virtsu Rannahoone MTÜ korraldas samuti talgupäeva Virtsu endise kalatööstuse alal mere ääres. Koristati rannaala ja ümbrust. Valmistati taaskasutusmaterjalidest hulk sisustuselemente. Kohalik aktiivne kogukond teeb tööd selle nimel, et Virtsu saaks mõne aasta pärast promenaadi ja rannahoone, kus kontserte ja üritusi korraldada.

Tagasi artiklite lehele