Sisukaart

Fotode kasutamine ainult autori loal ja viitega allikale.

Veebimeister
webmaster@virtsu.ee

Uuendatud
12.07.2024

Virtsu postkontor sulgeb ajutiselt uksed

Tarmo Õuemaa

26. aprill 2011 Lääne Elu

Virtsu postkontor jääb suletuks reedest kuni päevani, mil Eesti Postil õnnestub sinna leida uus töötaja.

Möödunud nädalal helistas toimetusse pahane virtsulane. “Läksin postkontorisse ja seal oli väljas silt, et suletud 29. aprillist,” ütles ta. “See on nii huvitav uudis, et teeb hinge täis.”

Hanila vallavanem Arno Peksar ütles kolmapäeval, et kuuleb 29. aprilli sulgemisest alles ajakirjaniku käest. “Mulle on helistatud Eesti Postist ja küsitud, mida vald arvaks, kui Eesti Post Virtsu kontori sulgeks. Mingit ametlikku teavet mulle küll jõudnud ei ole,” ütles ta.

Eesti Posti kommunikatsioonijuhi Inge Suderi sõnul on Eesti Post otsustanud, et postkontorit päris kinni ei panda.

“Otsime jätkamise võimalust. Selleks on vaja leida töötaja, mis ei ole väga lihtne, sest koormus on väike ja töötajale on siiski spetsiifilisi nõudmisi,” ütles ta.

“Praegu räägime läbi Kõmsi postkontori töötajaga, et ta hakkaks käima osalise tööajaga mõnel päeval nädalas,” lisas ta.

Variant, et keegi, näiteks kohalik tarbijate ühistu kauplus, hakkaks postkontorit pidama frantsiisikontorina, ei ole praegu veel päevakorral, kinnitas Suder.

Hanila vald on paari aastaga jäänud postiteenuste poolest kehva seisu. “Vatla postkontor suleti, nüüd Virtsu. Jääb ainult Kõmsi, aga seegi on osalise ajaga,” tõdes vallavanem.

Inge Suder palus Virtsu inimestelt ebamugavuste pärast vabandust ja avaldas lootust, et postkontor taasavatakse peatselt.

Tagasi artiklite lehele