K.Met AS Virtsu
Fotod

Esilehele
Ajalugu
Virtsu Harrastusmuuseum
Virtsu Arenguselts
Virtsu Kool
Fotod
Sadam
Tuletorn
Laelatu - Puhtu
Tekstid
Kaardid
Viited / Allikad
 Sisukaart

 Fotode kasutamine
 ainult autori loal
 ja viitega allikale.
 webmaster
 virtsu@virtsu.ee
 

21. märts 2009
Noored Virtsu seltsimajas
6 fotot ja tekst Elen Sarapik 21. märtsil kogunesid noored Virtsu seltsimajja. Kõigepealt saadi tutvumismängude käigus üksteisega rohkem tuttavamaks. Hiljem moodustati kaks rühma grupitöö läbiviimiseks. Grupitöö eesmärk oli välja selgitada, mida tahavad noored siinkandis teha ning mis võimalusi nad ideaalis Virtsus näha sooviksid. Samuti said noored avaldada arvamust, milline võiks olla Virtsus tegutsev noortekeskus või -tuba ning mis tegevusi võiks seal läbi viia. Selgus, et enamus noori pole külastanud mõnda linnas tegutsevat noortekeskust, seega puudus neil ettekujutus, kuidas noortekeskus toimib. Sellegipoolest olid soovid sarnased. Virtsu noored tahaksid arvuti, televiisori ja lauamängude võimalusi ning mõningate huvitavate huviringide toimumist.

Grupitöö lõppedes esitlesid mõlemad grupijuhid oma ideid ning neid võrreldi omavahel. Samuti kuulati Pääsküla Noortekeskusest külla tulnud noorsootöötaja näiteid noortekeskuse toimimisest. Peale ajude ragistamist täideti kõhtu ning mängiti lõbusat lauamängu. Üritus lõppes filmi vaatamisega.

Kokkuvõttes võib öelda, et üritus õnnestus - noori oli piisavalt ja kõigil oli lõbus. Samuti sai ka midagi kasulikku tehtud; nüüd on natuke lihtsam saada noorte soovide ja tegemistega järje peale.

Üritust toetas MTÜ Kodukant Läänemaa. Suur tänu!

Rohkem pilte üritusest näeb siit: album.ee


 
 
 
 
 
 

Tagasi
 
 
 
[ Esileht ] [ Ajalugu ] [ Muuseum ] [ Arenguselts ] [ Kool ] [ Fotod ]
[ Sadam ] [ Tuletorn ] [ Laelatu - Puhtu ] [ Tekstid ] [ Kaardid ] [ Viited/Allikad ]